Kodėl mes?

Kodėl mes?

· Siūlome įvairiapuses paslaugas, o mūsų kasdienybė kupina skirtingų iššūkių. Tai – puiki erdvė profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. · Kuriame gastronominės mentorystės tradicijas. Tai – įkvėpimas mokytis iš geriausių; · Turime aiškią struktūrą, planu PlačiauKas mums svarbu?

Kas mums svarbu?

Svetingumas mums – didžiausia vertybė. Tačiau esame svetingi ne tik iš prigimties. Svečius priimti nuolatos mokomės. Tai darome ugdydami atsakomybes, būdami iniciatyvūs, inovatyvūs, ambicingi. Šis procesas – kūrybiškas, jaudinantis, kupinas naujovių, įkvepiantis domėtis, tobulėti, augti kasdien. Pasiekt PlačiauKodėl tu?

Kodėl tu?

· Ieškai šeimos, kuri – didelė, gerbianti, rūpestinga ir svetinga? · Nori dalintis asmenine patirtimi bei žiniomis? · Sieki partnerystės su savo srities profesionalais? · Išsiilgai aiškaus darbo grafiko ir funkcijų? · Svajoji apie įkvepian PlačiauPrisijunk

Prisijunk

Svajoji apie įkvepiantį darbą? Nori dirbti malonioje ir draugiškoje aplinkoje? Ir nuolat tobulėti? Prisijunk prie mūsų! PlačiauIeškome darbuotojų

Ieškome darbuotojų

Viešbučio administratorius (-ė) „Apvalaus stalo klubo“ viešbutis yra įsikūręs „Apvalaus stalo klubo“ svetingumo komplekse, pačioje Trakų širdyje, ant Galvės ežero kranto, priešais istorinę Trakų pilį. Tai jaukus, 17 kambarių, prancūzišku stiliumi įrengtas viešbutis PlačiauSaulė leidžiasi už:

Saulę lydėkite – ramybės įkvėpkite

Pažvelkite

Vėlyvieji šeimos pusryčiai

Kokia geriausia savaitgalio pradžia? Aišku - gardūs ir sotūs pusryčiai. O jei dar su užburiančiu vaizdu į Trakų pilį? Mažųjų lauks įtraukianti edukacija - kibinų lipdymas, žaidimai drauge su animatoriais ir nemokamas apsilankymas Trakų pilies muziejaus visai šeimai.
 

Daugiau informacijos