Kodėl mes?

Kodėl mes?

· Siūlome įvairiapuses paslaugas, o mūsų kasdienybė kupina skirtingų iššūkių. Tai – puiki erdvė profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. · Kuriame gastronominės mentorystės tradicijas. Tai – įkvėpimas mokytis iš geriausių; · Turime aiškią struktūrą, planu PlačiauKas mums svarbu?

Kas mums svarbu?

Svetingumas mums – didžiausia vertybė. Tačiau esame svetingi ne tik iš prigimties. Svečius priimti nuolatos mokomės. Tai darome ugdydami atsakomybes, būdami iniciatyvūs, inovatyvūs, ambicingi. Šis procesas – kūrybiškas, jaudinantis, kupinas naujovių, įkvepiantis domėtis, tobulėti, augti kasdien. Pasiekt PlačiauKodėl tu?

Kodėl tu?

· Ieškai šeimos, kuri – didelė, gerbianti, rūpestinga ir svetinga? · Nori dalintis asmenine patirtimi bei žiniomis? · Sieki partnerystės su savo srities profesionalais? · Išsiilgai aiškaus darbo grafiko ir funkcijų? · Svajoji apie įkvepian PlačiauPrisijunk

Prisijunk

Svajoji apie įkvepiantį darbą? Nori dirbti malonioje ir draugiškoje aplinkoje? Ir nuolat tobulėti? Prisijunk prie mūsų! PlačiauSaulė leidžiasi už:

Saulę lydėkite – ramybės įkvėpkite

Pažvelkite

Vėlyvieji šeimos pusryčiai

Kokia geriausia savaitgalio pradžia? Aišku - gardūs ir sotūs pusryčiai. O jei dar su užburiančiu vaizdu į Trakų pilį? Mažųjų lauks įtraukianti edukacija - kibinų lipdymas, žaidimai drauge su animatoriais ir nemokamas apsilankymas Trakų pilies muziejaus visai šeimai.
 

Daugiau informacijos