Vėlyvieji šeimos pusryčiai Trakuose

Ką veikti savaitgalį šaltuoju metų laiku su vaikais? O kaip jums pusdienis Trakuose? Pradėkite nuo sočių ir gardžių pusryčių ypatingoje vietoje. Pas mus, Trakuose su užburiančiu pilies vaizdu. Atvykite į Trakus, Bona Pizzeria bei mėgaukitės vėlyvaisiais šeštadienio pusryčiais. Čia bus smagu visiems. Laukiame visų, ypač šeimų su mažyliais. Jiems turime paruošę smagią ir saugią žaidimų erdvę, vaikiškų pusryčių patiekalų bei išskirtinę, įtraukiančią edukaciją - meduolių dekoravimą. Leiskite savo vaikams pasijusti mažaisiais virtuvės šefais, o patys mėgaukitės vėlyvaisiais savaitgalio pusryčiais, jaukia atmosfera ir Trakų pilies vaizdais. 

Kvieskite kartu draugus, kaimynus ar senelius Kalėdiniam šeimų brunch’ui Trakuose, kuris vyks gruodžio 10 d., šeštadienį nuo 10 val.iki 14 val.

Programa:

11 val. renkasi šeimos

11.30 - 12.00 kalėdinių meduolių dekoravimas

12.00 - 13.00  animatoriai gamina žaisliukus kartu su vaikais, papuošia Eglutę ir toliau žaidžia.

Būtinas rezervacijos mokestis 10 eur. vienam vaikui (nuo 2 iki 10 metų), į kurį įeina kalėdinė programa vaikams su animatoriumi.

Sumokėjus rezervavimo mokesti,  prašome  pranešti  kiek  vaikų ir suaugusių dalyvaus bei kelintą valandą atvyksite tel. +370 (655) 68012 arba info@asklubas.lt 

Sumokėti rezervacijos mokestį