Akloji degustacija

Pasak mokslininkų, net 51 % mūsų pojūčių tiesiogiai priklauso nuo regėjimo. Apie mus supančią aplinką ir net neparagautą maistą mes sprendžiame vos tik mestelėję žvilgsnį į patiektą patiekalą. Kiti pojūčiai tampa tarsi nereikalingi arba jais pasikliaujame gerokai rečiau nei turėtume. Kasdienybė atbukina mūsų skonio receptorius...
Tačiau visa tai gali pasikeisti per vieną akimirką AKLOSIOS DEGUSTACIJOS metu mūsų restorane APVALAUS STALO KLUBAS. Užrištomis akimis seni skoniai taps neatpažįstamais ir pažadins naujus pojūčius, kurie bus dar aštresni maistą derinant su idealiai patiekalui parinktu vynu.

Kaip atrodo akla degustacija?

AKLOJI DEGUSTACIJA - tai „aklas" bendravimas, kuris pažadins nuojautą. Kartu tai ir savęs pažinimas, naujas būdas pajausti
žmones, mus supačią aplinką. Vakaro dalyviams užrišus akis aklos degustacijos metu, kviesime pasikliauti nuojauta,
klausa, išgirsti savo ir kolegų balso tembrą, kuris kartais pasako daug daugiau nei žmogaus išvaizda ar kūno kalba. Betarpiškas bendravimas ir jauki atmosfera padės įsijausti į netikėtą vaidmenį ir prisiminti, kuo kvepia vanduo, duona, vynas...

AKLOSIOS DEGUSTACIJOS metu ragausime tris patiekalus (užkandį, pagrindinį patiekalą ir desertą) ir prie jų derančius gėrimus. Aptarsime savo pojūčius ir netikėtumo jausmą. Vakarienės metu bus patiekti išskirtiniai, aukščiausios kokybės patiekalai, o skirtingi skoniai nustebins net ir pačius išrankiausius gurmanus.
Profesionalus restorano personalas padės atrasti reikalingus stalo įrankius, išmokys nematant atskirti ir reikiamu momentu surasti vandens stiklą ar taurę vyno.
Mums netrukdys pašaliniai garsai, išmanieji telefonai, įkyri muzika. Vakarieniauti užsidengus akis rekomenduojame ne ilgiau nei 60 min. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad ne visus svečius tamsa vargina. Taigi, pageidaujantiems bus galima šį malonumą pratęsti ir iki 80 min.

Aklos vakarienės vedėjai
Jaukiame APVALAUS STALO KLUBO restorane laukia profesionalų komanda, kuri aklosios degustacijos paslapčių mokėsi pas garsiąją TORRES šeimą. Mūsų restorano komanda užtikrina, kad laikinai užrišus akis išsilaisvina skonio, klausos ir lytėjimo pojūčiai, todėl maisto skonis tampa sodresnis, subtiliau atsiskleidžia vyno charakteris, gerimų ir maisto derinių subtilumas.

Aklosios degustacijos kaina:

Kaina priklauso nuo pasirinkto maisto meniu, vyno rūšies ir kiekio, taigi kaina prasideda nuo 53 eur. vienam žmogui plius aklosios degustacijos vedimas:
  • 250 Eur (iki 10 žmonių grupei);
  • 300 Eur (10-15 žmonių grupei);
  • 350 Eur (15-20 žmonių grupei)

Susidomėjote? Susisiekite su mumis - pardavimai@asklubas.lt +370 699 13769 www.asklubas.lt